סך הכל
0
X

נשי ובנות חב"ד

המכירה הסינית של נשי ובנות חב"ד
סך הכל
0
X

דפיקה נשמעה במשרד ארגון נשי ובנות חב"ד הארצי אשר בבית שז"ר בכפר חב"ד.
בפתח עמד הרב בנימין קליין ע"ה שהגיע לבצע את שליחותה של הרבנית חיה מושקא ע"ה.
את המעטפה שבידו, ובה סך של מאה דולר – השתתפות הרבנית בכנס הארצי ה-21 של נשי ובנות חב"ד - מסר לרבנית דבורה בוטמן, יו"ר הארגון, בתוספת המכתב הזה: "מצו"ב מאה דולר מהרבנית שתליט"א, השתתפותה בהכנס הארצי הכ"א של נשי ובנות חב"ד בארה"ק, בצירוף איחוליה להצלחה בעבודתכן הפוריה. בשם הרבנית תליט"א, חתימת הרב בנימין קליין".
תאריך המכתב - שנת תשד"מ. המעטפה נמצאה במשרד המזכירות של הרבי שנים מספר מאוחר יותר ובאחד מביקוריו של הרב קליין בארץ הוא מסר אותה לידי הארגון.
השתתפות הרבנית התקבלה בארגון בהתרגשות רבה. הידיעה כי הרבנית השתתפה בממונה ובאיחוליה, מחממת את הלב ומוכיחה שוב כמה ארגון נשי ובנות חב"ד בארץ הקודש והכנס הארצי השנתי של הארגון, היו יקרים לליבה.


אירוע אחד, אינסוף פעולות


הכנס השנתי של נשי ובנות חב״ד הוא גולת הכותרת של הפעילות השנתית הענפה. בכל שנה מתקבלים במערכת עשרות סיפורים על השפעות הכנס ושינויים אמיתיים אשר בוצעו בחיי המשתתפות.
גם השנה נמשיך בקיום רצון הרבי. גם השנה נמשיך במסורתה של הרבנית. גם השנה נתכנס כולנו לכנס של אחדות, התעוררות והווי חסידי, נחזק את פעילותו של הארגון ונבטיח כי ימשיך לפעול ביתר שאת.
- ייסוד שיעור תורה - לימוד חסידות בקביעות - כיסוי הראש בפאה - יציאה ל'מבצעים' - מינוי משפיעה - רישום הילדים למוסדות חב"דיים - שינוי סגנון לבוש - התקנת סינון בטלפון הנייד - חיזוק בשמירת טהרת המשפחה - חיזוק בשמחה ובביטחון
שינויים אמיתיים התחוללו בקרב נשים שונות בעקבות אירוע אחד: הכנס הארצי השנתי של נשי ובנות חב"ד.
לאחר כל כנס ארצי, מושקע ועשיר, מרתק ומדהים - מתגלגלים ובאים הד"שים, חמים ומרגשים. הם מגיעים מרחוק ומקרוב, מהמרכז ומהפריפריה, מקהילות חב"ד וממקורבות שהגיעו על ידי השליחות, מחזקים ומעניקים כוח להמשך ולהתקדמות. הכנס מניע את כולן, ומזיז את מיתרי הלב, העוצמה והרושם רושמים סביבם מעגלי אין סוף של פעולות טובות וקניינים רוחניים.
והכל בגלל כנס אחד...


שותפות בארגון - כלי לברכה


כבר שנים שאתן מכירות את ארגון נשי ובנות חב"ד שהוקם על ידי הרבי בשנת נשיאותו הראשונה ומכירות את היחס המועדף והמיוחד של הרבי אלינו, הנשים.
אתן גם יודעות מן הסתם שאת תוכנית העבודה של הארגון כתב הרבי בעצמו, והיא מופיעה ב'אגרות קודש'.
לארגון תחומי פעילות מגוונים, במחלקות שונות: מחלקת שיעורים, מחלקת אירועים, כנסים וסמינרים, מכון 'צופיה' לבניית הבית היהודי וימי עיון לכלות, ועדת הצניעות, מחלקת הנוער - תנועת 'בת מלך-בנות חב"ד', מחלקת הוצאה לאור, העצמת נשים, סיוע לכלות מעוטות יכולת, ארגון גג לארגוני שפרה ופועה ברחבי הארץ, קרן חנה – להעצמת שלוש מצוות הנשים, אספקת נרות שבת קודש לאלפי נשים מדי שבוע, הבניית רשת ארצית של סניפי נשי ובנות חב"ד, הפקת חומרי עזר לעבודת נשים בשליחות: פרוספקטים, סרטים, סרטונים, שירים, תקליטורים ועוד.
הרבי התייחס לפעילות בארגון נשי ובנות חב"ד כסגולה להצלחה וככלי לקבלת ברכות ה', ועודד את הנשים והבנות להיות שותפות וליטול חלק בפעילות ארגון נשי ובנות חב"ד.

הארגון הוותיק והאהוב צועד קדימה, ומכניס אל בין שורותיו אנשי מקצוע מוכשרים ורעננים, העושים ככל שביכולתם לשדרג את פעילות הארגון קדימה מכל בחינה, לרווחתכן ולנחת רוח הרבי.


כעת אנחנו צריכים את הכוח שלכן! הגיע הזמן לקחת חלק!


בואו להשתתף במכירה הסינית הגדולה ולזכות בזכייה הגדולה מכולן… שותפות בפעילות ארגון נשי ובנות חב"ד, לנחת רוח הרבי, ככלי לברכה ולהצלחה.

מה אנחנו רוצות לעשות בארגון בשנה הקרובה
כשאת
משתתפת
במכירה הסינית,
את תומכת ביולדות! בזכותך נמשיך ונפתח את הסיוע לסניפי שפרה ופועה בכל רחבי הארץ, בערכות ייעודיות, ובמארזים מותאמים אישית, לשדרוג הפעילות למען היולדות.
את מחזקת בניית בתים חסידיים! בזכותך נתמוך בימי עיון אזוריים של נשי חב"ד הצעירות בשיתוף מכון 'צופיה הליכות ביתה'.
את מפיצה טהרת המשפחה! בזכותך נפיץ טהרה ונמנף את פעילויות מכון 'צופיה הליכות ביתה'.
את מסייעת לסניפי נשי חב"ד בכל הארץ! בזכותך נעמוד לימין הסניפים באוזן קשבת ובסיוע מגוון צרכים העולים מן השטח.
את מקיימת את רצון הרבי! זו הזכות שלך לתרום לארגון שייסד הרבי, הפועל ללא הפסקה בקיום רצונו הק' והוראותיו לנשי ובנות חב"ד.